Těhotenská masáž

Období těhotenství je pro ženu jistě tím nejkrásnějším ale také nejnáročnějším časem jejího života. V tomto období je žena velice citlivá a vnímavá a masáž jí přináší báječné pocity odpočinku a relaxace. Těhotenská masáž představuje v tomto období často jedinou možnost jak ulevit od bolesti šíji ,zádům či bolavým a oteklým nohám, kterými většina nastávajících maminek trpí.


Těhotenská masáž je velice přínosná během celého těhotenství až do samotného porodu. Ale pouze za předpokladu, že nastávající maminka nemá vážnější zdravotní potíže, v opačném případě, je masáž zcela zdraví prospěšná a doporučovaná.
Příjemné dotyky vnímá nejen matka, ale i děťátko v bříšku. K masážím je využíváno přírodních olejů, které kůži zvláčňují a vyživují. Něžné táhlé hmaty uvolňují od bolesti, zbavují stresu, zlepšují pružnost pokožky a v neposlední řadě prospívají i psychickému pohodlí maminky.

Ve vyšších stádiích těhotenství, kdy už rodička nemůže ležet na břiše, se masáž provádí v leže na boku v případě masáže zad i masáže nohou zezadu.
Každopádně ať se masírují pouze šíje a záda či se přidají i nohy či bříško, je masáž úžasným prostředkem při péči o tělo i duši. Pro těhulky samozřejmě také máme připraven speciální těhotenský polštář pro pohodlnější pozici při masáží.

Ceník v Hit Fitness Flora (speciální mimo ceníková cena):

  • 30 min./300 Kč
  • 60 min./600 Kč
  • 90min./900 Kč